SSD-250A-R | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 118-SSD-250A-R-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SSD-250A-R |
Beschrijving | CURRENT SENSOR 250A |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Stroomsensors 250A 1 kanalen Stroomsensor Bidirectioneel Module |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Uitvoer RS485 |
Fabr. | Lineariteit ±0,1% |
Serie | Nauwkeurigheid ±0,1% |
Verpakking Bulk | Spanning - voeding 5V ~ 60V |
Status onderdeel Actief | Stroom - voeding (max.) 55mA (nom.) |
Voor meten DC | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 115°C |