TC33X-2-503E
Productnummer DigiKey
TC33X-503ETR-ND - Tape & Reel (TR)
TC33X-503ECT-ND - Cut Tape (CT)
TC33X-503EDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC33X-2-503E
Beschrijving
TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 kOhms 0,15W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TC33X-2-503E Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±250ppm/°C
Fabrikant
Bourns Inc.
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
50 kOhms
Stijl aansluiting
J-geleider
Vermogen (watt)
0,15W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,150" x 0,142" oppervlak (3,80mm x 3,60mm)
Tolerantie
±25%