4N25-500E
Productnummer DigiKey
516-3752-2-ND - Tape & Reel (TR)
516-3752-1-ND - Cut Tape (CT)
516-3752-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
4N25-500E
Beschrijving
OPTOISO 2.5KV TRANS W/BASE 6-SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Opto-isolator Transistor met basis Uitgang 2500Vrms 1 kanalen 6-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
4N25-500E Modellen
Categorie
Spanning - uitgang (max.)
30V
Fabrikant
Broadcom Limited
Stroom - uitgang / kanaal
100mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,2V
Status onderdeel
Actief
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
80 mA
Aantal kanalen
1
Vce verzadiging (max.)
500mV
Spanning - isolatie
2500Vrms
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 100°C
Stroomversterkingsfactor (min.)
20% @ 10mA