ACPL-224-500E is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Broadcom Limited
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Vishay Semiconductor Opto Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Opto-isolator Transistor Uitgang 3000Vrms 2 kanalen 8-SO
ACPL-224-500E
Productnummer DigiKey
516-3753-2-ND - Tape & Reel (TR)
516-3753-1-ND - Cut Tape (CT)
516-3753-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACPL-224-500E
Beschrijving
OPTOISOLATOR 3KV 2CH TRANS 8-SO
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
ACPL-224-500E Modellen
Spanning - uitgang (max.)
80V
Stroom - uitgang / kanaal
50mA
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,2V
Aantal kanalen
2
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
50 mA
Spanning - isolatie
3000Vrms
Vce verzadiging (max.)
400mV
Stroomversterkingsfactor (min.)
20% @ 1mA
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 110°C
Stroomversterkingsfactor
400% @ 1mA
Verpakking / doos
8-SOIC (0,173", 4,40mm breedte)