ACPL-227-500E
Productnummer DigiKey
516-2616-2-ND - Tape & Reel (TR)
516-2616-1-ND - Cut Tape (CT)
516-2616-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACPL-227-500E
Beschrijving
OPTOISOLATOR 3KV 2CH TRANS 8-SO
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Opto-isolator Transistor Uitgang 3000Vrms 2 kanalen 8-SO
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACPL-227-500E Modellen
Categorie
Type uitvoer
Transistor
Fabrikant
Broadcom Limited
Spanning - uitgang (max.)
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang / kanaal
50mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,2V
Aantal kanalen
2
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
50 mA
Spanning - isolatie
3000Vrms
Vce verzadiging (max.)
400mV
Stroomversterkingsfactor (min.)
50% @ 5mA
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 110°C
Stroomversterkingsfactor
600% @ 5mA
Type montage
Opbouwmontage
In-/uitschakeltijd (typ.)
3µs, 3µs
Verpakking / doos
8-SOIC (0,173", 4,40mm breedte)