ACSL-6400-50TE
Productnummer DigiKey
516-2917-2-ND - Tape & Reel (TR)
516-2917-1-ND - Cut Tape (CT)
516-2917-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACSL-6400-50TE
Beschrijving
OPTOIS 2.5KV 4CH OPN COLL 16SOIC
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Opto-isolators - Logische uitgang 15MBd Open collector, via Schottky geklemd 2500Vrms 4 kanalen 10kV/µs CMTI 16-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACSL-6400-50TE Modellen
Categorie
Datasnelheid
15MBd
Fabrikant
Broadcom Limited
Propagatievertraging tpLH / tpHL (max.)
100ns, 100ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stijg-/afvaltijd (typ.)
30ns, 12ns
Status onderdeel
Actief
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,52V
Aantal kanalen
4
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
15mA
Ingangen - zijde 1/zijde 2
4/0
Spanning - voeding
3V ~ 5,5V
Spanning - isolatie
2500Vrms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Immuniteit transiënt gemeenschappelijke modus (min.)
10kV/µs
Type montage
Opbouwmontage
Type ingang
DC
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Type uitvoer
Open collector, via Schottky geklemd
Apparaatpakket leverancier
16-SOIC
Stroom - uitgang / kanaal
50 mA