HCPL-0630-500E
Productnummer DigiKey
516-1487-2-ND - Tape & Reel (TR)
516-1487-1-ND - Cut Tape (CT)
516-1487-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCPL-0630-500E
Beschrijving
OPTOISO 3.75KV 2CH OPEN COLL 8SO
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Opto-isolators - Logische uitgang 10MBd Open collector, via Schottky geklemd 3750Vrms 2 kanalen 5kV/µs CMTI 8-SO groot
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HCPL-0630-500E Modellen
Categorie
Datasnelheid
10MBd
Fabrikant
Broadcom Limited
Propagatievertraging tpLH / tpHL (max.)
100ns, 100ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stijg-/afvaltijd (typ.)
24ns, 10ns
Status onderdeel
Actief
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,5V
Aantal kanalen
2
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
15mA
Ingangen - zijde 1/zijde 2
2/0
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Spanning - isolatie
3750Vrms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Immuniteit transiënt gemeenschappelijke modus (min.)
5kV/µs
Type montage
Opbouwmontage
Type ingang
DC
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Type uitvoer
Open collector, via Schottky geklemd
Apparaatpakket leverancier
8-SO groot
Stroom - uitgang / kanaal
50 mA