HCPL-3150#060 is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Broadcom Limited
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 388
LITEON
600mA Poort-drivers Optische koppeling 3750Vrms 1 Kanaals 8-DIP
HCPL-3150#060
Productnummer DigiKey
HCPL-3150#060-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCPL-3150#060
Beschrijving
OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DVR 8DIP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
500mA, 500mA
Fabr.
Stroom - piekuitgang
600mA
Verpakking
Buis
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,5V
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
25 mA
Technologie
Optische koppeling
Spanning - uitgangsvoeding
15V ~ 30V
Aantal kanalen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type montage
Through-hole
Immuniteit transiënt gemeenschappelijke modus (min.)
15kV/µs
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)