HCPL-3150
Productnummer DigiKey
516-1125-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCPL-3150
Beschrijving
OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DVR 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600mA Poort-drivers Optische koppeling 3750Vrms 1 Kanaals 8-DIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HCPL-3150 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
500mA, 500mA
Fabr.
Stroom - piekuitgang
600mA
Verpakking
Buis
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,5V
Status onderdeel
Actief
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
25 mA
Technologie
Optische koppeling
Spanning - uitgangsvoeding
15V ~ 30V
Aantal kanalen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Spanning - isolatie
3750Vrms
Type montage
Through-hole
Immuniteit transiënt gemeenschappelijke modus (min.)
15kV/µs
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)