HSML-C120
Productnummer DigiKey
516-3153-2-ND - Tape & Reel (TR)
516-3153-1-ND - Cut Tape (CT)
516-3153-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSML-C120
Beschrijving
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD R/A
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Oranje 605nm Led-indicatie - Discreet 1,9V 2-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HSML-C120 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,9V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
155°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
609nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
2-SMD, zonder kabel
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 1,00mm B
Stijl lens
Rechthoekig met gebogen top
Hoogte (max.)
0,60mm
Grootte lens
1,20mm x 0,60mm