HSML-C120 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HSML-C120 |
Beschrijving | LED ORANGE CLEAR CHIP SMD R/A |
Standaard levertijd fabrikant | 14 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Oranje 605nm Led-indicatie - Discreet 1,9V 2-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | HSML-C120 Modellen |
Categorie | Spanning - doorlaat (Vf) (Typ) 1,9V |
Fabr. | Stroom - test 20mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kijkhoek 155° |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Kleur | Golflengte - dominant |
Configuratie Standard | Golflengte - piek 609nm |
Kleur lens Kleurloos | Verpakking / doos 2-SMD, zonder kabel |
Transparrantie lens Helder | Apparaatpakket leverancier |
Millicandela-waarde | Grootte / afmetingen 1,60mm L x 1,00mm B |
Stijl lens Rechthoekig met gebogen top | Hoogte (max.) 0,60mm |
Grootte lens 1,20mm x 0,60mm | Basisproductnummer |