3832510KR
Productnummer DigiKey
1091-1003-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
3832510KR
Beschrijving
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPDT Standard Paneelmontage, achterkant
Categorie
Nominale stroom (A)
16A (AC)
Fabr.
Nominale spanning - AC
250 V
Serie
Type actuator
Rond, knop
Verpakking
Bulk
Markering actuator
Geen markering
Status onderdeel
Actief
Kleur - actuator/dop
Rood
Type montage
Paneelmontage, achterkant
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Type
Standard
Bescherming tegen binnendringen
IP40
Circuit
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 12,70mm dia