MPI002/28/BL
MPI002/28/BL
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI002/28/BL
Productnummer DigiKey
708-1321-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPI002/28/BL
Beschrijving
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPST-NO Antivandalisme, verlicht Paneelmontage, voorkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPI002/28/BL Modellen
Categorie
Kleur - actuator/dop
Zilver
Fabr.
Type, kleur verlichting
Led, blauw
Verpakking
Tray
Spanning verlichting (nominaal)
3,5 VDC
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
Type montage
Paneelmontage, voorkant
Bescherming tegen binnendringen
IP66 - stofdicht, waterbestendig
Type
Antivandalisme, verlicht
Functies
Stainless Steel
Circuit
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 19,20mm dia
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C
Nominale stroom (A)
50mA (DC)
Mechanische levensduur
750.000 cycli
Nominale spanning - DC
24 V