MPI002/28/D1
MPI002/28/D1
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI002/28/D1
Productnummer DigiKey
708-1448-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPI002/28/D1
Beschrijving
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
EDA/CAD-modellen
MPI002/28/D1 Modellen
Type, kleur verlichting
Led, groen/rood
Verpakking
Bulk
Spanning verlichting (nominaal)
2,05, 3,6 VDC
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 19,20mm dia
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C
Nominale stroom (A)
50mA (DC)
Nominale spanning - DC
24 V