PF0001/48 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bulgin
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Voedingsingangconnectors Connector, mannelijke bladen - module IEC 320-C14 Paneelmontage, flens
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0001/48
Productnummer DigiKey
PF0001/48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0001/48
Beschrijving
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PF0001/48 Modellen
Categorie
Type filter
Ongefilterd - Commercieel
Fabrikant
Bulgin
Geschikt voor een zekering
Ja (zekering niet inbegrepen)
Serie
Type montage
Paneelmontage, flens
Verpakking
Bulk
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,189" (4,8mm)
Status onderdeel
Actief
Zekeringhouder, lade
Lade inbegrepen
Stijl connector
IEC 320-C14
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Type aansluiting
Connector, mannelijke bladen - module
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC