PF0011/15/48 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bulgin
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Bulgin
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/15/48
Productnummer DigiKey
PF0011/15/48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0011/15/48
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,189" (4,8mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Dikte paneel
0,059" (1,50mm)
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC