PF0011/20/63
PF0011/20/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/20/63
Productnummer DigiKey
708-2587-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0011/20/63
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Dikte paneel
0,079" (2,00mm)
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC