PF0011/30/63
Productnummer DigiKey
708-2956-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0011/30/63
26 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PF0011/30/63 Modellen
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Dikte paneel
0,118" (3,00mm)
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC