PF0016/30/63
Productnummer DigiKey
PF0016/30/63-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0016/30/63
Beschrijving
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C18 PNL
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Stijl connector
IEC 320-C18
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Dikte paneel
0,118" (3,00mm)
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC