PF0033/15/63
PF0033/15/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0033/15/63
Productnummer DigiKey
708-1334-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0033/15/63
Beschrijving
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Categorie
Type filter
Ongefilterd - Commercieel
Fabrikant
Bulgin
Geschikt voor een zekering
Ja (zekering niet inbegrepen)
Serie
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Verpakking
Bulk
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Status onderdeel
Actief
Zekeringhouder, lade
Lade inbegrepen, Twin Fused
Stijl connector
IEC 320-C14
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Type aansluiting
Connector, mannelijke bladen - module
Dikte paneel
0,059" (1,50mm)
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC