PX0413/10S/PC
Productnummer DigiKey
708-1084-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0413/10S/PC
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Gedetailleerde beschrijving
10 (vermogen) Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeersel
EDA/CAD-modellen
PX0413/10S/PC Modellen
Aantal posities
10 (vermogen)
Nominale stroom (A)
1A
Nominale spanning
50 VAC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C