PX0413/12P/PC
Productnummer DigiKey
708-1078-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0413/12P/PC
Beschrijving
CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
Gedetailleerde beschrijving
12 (vermogen) Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, pennen mannetje Soldeersel
EDA/CAD-modellen
PX0413/12P/PC Modellen
Aantal posities
12 (vermogen)
Nominale stroom (A)
1A
Nominale spanning
50 VAC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C