PX0575/15/28
PX0575/15/28
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0575/15/28
Productnummer DigiKey
708-1336-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0575/15/28
Beschrijving
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Voedingsingangconnectors Connector, bladen mannetje IEC 320-C14 Paneelmontage, kliksysteem
Categorie
Type filter
Ongefilterd - Commercieel
Fabrikant
Bulgin
Geschikt voor een zekering
Nee
Serie
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Verpakking
Bulk
Aansluiting
Soldeersel
Status onderdeel
Actief
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,40mm x 19,80mm
Stijl connector
IEC 320-C14
Dikte paneel
0,059" (1,50mm)
Type aansluiting
Connector, bladen mannetje
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC