PX0575/15/PC
PX0575/15/PC
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0575/15/PC
Productnummer DigiKey
708-2622-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0575/15/PC
Beschrijving
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PX0575/15/PC Modellen
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem; doorgaand gat, rechte hoek
Aansluiting
Soldeersel
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,40mm x 19,80mm
Stijl connector
IEC 320-C14
Dikte paneel
0,059" (1,50mm)
Type aansluiting
Connector, bladen mannetje
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC