PX0675/63
PX0675/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0675/63
Productnummer DigiKey
708-1350-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0675/63
Beschrijving
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Voedingsingangconnectors Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje IEC 320-2-2/F Paneelmontage, flens
EDA/CAD-modellen
PX0675/63 Modellen
Categorie
Aantal posities
3
Type montage
Paneelmontage, flens
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Stijl connector
IEC 320-2-2/F
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 32,26mm x 24,77mm
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC