PX0695/10/63 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bulgin
Op voorraad: 672
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Bulgin
Op voorraad: 76
Gegevensblad
Op voorraad: 164
Assmann WSW Components
Op voorraad: 0
Voedingsingangconnectors Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje IEC 320-2-2/F Paneelmontage, kliksysteem
PX0695/10/63
PX0695/10/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/10/63
Productnummer DigiKey
708-2640-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0695/10/63
Beschrijving
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
PX0695/10/63 Modellen
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 32,26mm x 24,77mm
Stijl connector
IEC 320-2-2/F
Dikte paneel
0,039" (1,00mm)
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC