PX0695/10/PC
Productnummer DigiKey
PX0695/10/PC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0695/10/PC
Beschrijving
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
EDA/CAD-modellen
PX0695/10/PC Modellen
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem; doorgaand gat, rechte hoek
Aansluiting
Soldeersel
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 32,26mm x 24,77mm
Stijl connector
IEC 320-2-2/F
Dikte paneel
0,039" (1,00mm)
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC