PXMBNI23FPM19ASCM20
Productnummer DigiKey
708-2250-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXMBNI23FPM19ASCM20
Beschrijving
CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, pennen mannetje Soldeerhuls
Categorie
Primair materiaal
Metal
Fabr.
Materiaal omhulsel
Messing
Serie
Afwerking omhulsel
Nikkel
Verpakking
Bulk
Afwerking contact - mating
Goud
Status onderdeel
Actief
Kleur
Zilver
Type aansluiting
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Aantal posities
19
Nominale stroom (A)
8A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M23-19
Nominale spanning
150 VAC/DC
Type montage
Paneelmontage
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C