PXP4013/10P/PC
Productnummer DigiKey
708-2831-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXP4013/10P/PC
Beschrijving
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 (vermogen) Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, pennen mannetje Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PXP4013/10P/PC Modellen
Categorie
Materiaal omhulsel
Polycarbonaat/polybutyleentereftalaat (PBT), zonder halogeen
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Zwart
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP66/IP68/IP69K - stofdicht, waterbestendig, waterdicht
Status onderdeel
Actief
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type aansluiting
Functies
UV-bestendig
Aantal posities
10 (vermogen)
Afscherming
Type montage
Paneelmontage, doorgaand gat
Nominale stroom (A)
3A
Montagekenmerk
Schot - moer aan de voorkant
Nominale spanning
600 VAC/DC
Aansluiting
Soldeersel
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 120°C