ARCS8518DL100A9
Productnummer DigiKey
4506-ARCS8518DL100A9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ARCS8518DL100A9
Beschrijving
RES SHUNT 100 UOHM 0.5% 36W
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µOhms ±0,5% 36W Shunt, batterij Speciale weerstanden Metaalelement 100ppm/°C Shuntarmatuur, 60mm afstand
Categorie
Samenstelling
Metaalelement
Fabrikant
C&B/RESI
Weerstand
100 µOhms
Serie
Tolerantie
±0,5%
Verpakking
Tray
Vermogen (watt)
36W
Status onderdeel
Actief
Temperatuurcoëfficiënt
100ppm/°C
Type
Shunt, batterij
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 175°C
Toepassingen
Automotive AEC-Q200
Type montage
Shuntarmatuur, 60mm afstand