ARCS8518FL100S4
Productnummer DigiKey
4506-ARCS8518FL100S4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ARCS8518FL100S4
Beschrijving
RES SHUNT 100 UOHM 1% 36W
Gedetailleerde beschrijving
100 µOhms ±1% 36W Shunt, batterij Speciale weerstanden Metaalelement ±100ppm/°C Shuntarmatuur, 60mm afstand
Weerstand
100 µOhms
Serie
Tolerantie
±1%
Vermogen (watt)
36W
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 175°C
Type montage
Shuntarmatuur, 60mm afstand