ARCS8536DL050A9
Productnummer DigiKey
4506-ARCS8536DL050A9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ARCS8536DL050A9
Beschrijving
RES SHUNT 50 UOHM 0.5% 50W
Gedetailleerde beschrijving
50 µOhms ±0,5% 50W Shunt, batterij Speciale weerstanden Metaalelement 100ppm/°C Shunt-armatuur, 64mm pitch
Weerstand
50 µOhms
Serie
Tolerantie
±0,5%
Vermogen (watt)
50W
Temperatuurcoëfficiënt
100ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 175°C
Type montage
Shunt-armatuur, 64mm pitch