PCBS6918B100P2AC00
Productnummer DigiKey
4506-PCBS6918B100P2AC00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCBS6918B100P2AC00
Beschrijving
PCB+SHUNT 100 UOHM 350A
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µOhms ±5% 12W Stroomsensor Speciale weerstanden 100ppm/°C Chassismontage
Categorie
Weerstand
100 µOhms
Fabrikant
C&B/RESI
Tolerantie
±5%
Serie
Vermogen (watt)
12W
Verpakking
Tray
Temperatuurcoëfficiënt
100ppm/°C
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C