8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
Productnummer DigiKey
CKN1613-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
8121SD3V3GE
Beschrijving
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPDT Standard Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
8121SD3V3GE Modellen
Categorie
Nominale spanning - AC
120 V
Fabr.
Nominale spanning - DC
28 V
Serie
Type actuator
Rond, plunjer
Verpakking
Tray
Markering actuator
Geen markering
Status onderdeel
Actief
Kleur - actuator/dop
Wit
Type montage
Through-hole
Stijl aansluiting
PC-pen
Type
Standard
Functies
Tactiele terugkoppeling
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 75°C
Schakelfunctie
On-Mom
Elektrische levensduur
60,000 cycli
Nominale stroom (A)
1A (AC/DC)