8121SD9AGE
8121SD9AGE
8121SD9AGE
Productnummer DigiKey
CKN4013-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
8121SD9AGE
Beschrijving
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPDT Standard Doorgaand gat, rechte hoek
EDA/CAD-modellen
8121SD9AGE Modellen
Categorie
Nominale spanning - AC
120 V
Fabr.
Nominale spanning - DC
28 V
Verpakking
Tray
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 75°C
Nominale stroom (A)
1A (AC/DC)