8121SDCGE
8121SDCGE
8121SDCGE
Productnummer DigiKey
CKN1622-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
8121SDCGE
Beschrijving
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPDT Standard Paneelmontage, achterkant
EDA/CAD-modellen
8121SDCGE Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
28 V
Verpakking
Bulk
Type montage
Paneelmontage, achterkant
Standard
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 6,35mm dia
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 75°C
Nominale stroom (A)
1A (AC/DC)
Basisproductnummer
Nominale spanning - AC
120 V