PTS645TL43-2 LFS
Productnummer DigiKey
CKN9096-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS645TL43-2 LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Through-hole
EDA/CAD-modellen
PTS645TL43-2 LFS Modellen
Stijl aansluiting
PC-pen
Serie
Omtrek
6,00mm x 6,00mm
Verpakking
Bulk
Bedieningskracht
130gf
Circuit
SPST-NO
Functies
Aardingspen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Materiaal actuator
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Type actuator
Standard
Mechanische levensduur
100.000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
4,30mm