PTS647SM38SMTR2 LFS
Productnummer DigiKey
108-PTS647SM38SMTR2LFSTR-ND - Tape & Reel (TR)
108-PTS647SM38SMTR2LFSCT-ND - Cut Tape (CT)
108-PTS647SM38SMTR2LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS647SM38SMTR2 LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
EDA/CAD-modellen
PTS647SM38SMTR2 LFS Modellen
Stijl aansluiting
Gullwing
Serie
Omtrek
4,50mm x 4,50mm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedieningskracht
180gf
Circuit
SPST-NO
Bescherming tegen binnendringen
IP40
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,25mm
Type actuator
Standard
Mechanische levensduur
100.000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
3,80mm