PTS647SM38SMTR2N LFS
Productnummer DigiKey
108-PTS647SM38SMTR2NLFSTR-ND - Tape & Reel (TR)
108-PTS647SM38SMTR2NLFSCT-ND - Cut Tape (CT)
108-PTS647SM38SMTR2NLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS647SM38SMTR2N LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Categorie
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
3,80mm
Stijl aansluiting
Gullwing
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Omtrek
4,50mm x 4,50mm
Bedieningskracht
180gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bescherming tegen binnendringen
IP40
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type actuator
Standard
Travel schakelaar
0,15mm