PTS810 SJG 250 SMTR LFS
PTS810 SJG 250 SMTR LFS
PTS810SJG250SMTR LFS
Productnummer DigiKey
CKN10504TR-ND - Tape & Reel (TR)
CKN10504CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN10504DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS810SJG250SMTR LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS810SJG250SMTR LFS Modellen
Categorie
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
2,50mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
J-geleider
Digi-Reel®
Omtrek
4,20mm x 3,20mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
400gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 16 VDC
Travel schakelaar
0,20mm