PTS820J25MSMTR LFS
Productnummer DigiKey
CKN10839TR-ND - Tape & Reel (TR)
CKN10839CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN10839DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS820J25MSMTR LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS820J25MSMTR LFS Modellen
Categorie
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
2,50mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
J-geleider
Digi-Reel®
Omtrek
3,90mm x 2,90mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
160gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,20mm