RKB2SJK250SMTR LFS
Productnummer DigiKey
108-RKB2SJK250SMTRLFSTR-ND - Tape & Reel (TR)
108-RKB2SJK250SMTRLFSCT-ND - Cut Tape (CT)
108-RKB2SJK250SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RKB2SJK250SMTR LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RKB2SJK250SMTR LFS Modellen
Categorie
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
2,50mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
J-geleider
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Omtrek
4,20mm x 3,20mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
250gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,20mm