USF340-10.0K-0.01%-5PPM
Productnummer DigiKey
USF340-10.0K-T-5PPM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
USF340-10.0K-0.01%-5PPM
Beschrijving
RES 10K OHM 0.01% 1/3W RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms ±0,01% 0,333W, 1/3W Through-hole weerstanden Radial Dikkefilm
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±5ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,750" L x 0,075" B (19,05mm x 1,91mm)
Weerstand
Hoogte - geplaatst (max.)
0,395" (10,04mm)