USF340-10.0M-0.1%-5PPM
Productnummer DigiKey
USF340-10.0M-B-5PPM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
USF340-10.0M-0.1%-5PPM
Beschrijving
RES 10M OHM 0.1% 1/3W RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
10 MOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Through-hole weerstanden Radial Dikkefilm
Temperatuurcoëfficiënt
±5ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,750" L x 0,075" B (19,05mm x 1,91mm)
Weerstand
Hoogte - geplaatst (max.)
0,395" (10,04mm)