USF340-100K-0.1%-5PPM
Productnummer DigiKey
683-USF340-100K-0.1%-5PPM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
USF340-100K-0.1%-5PPM
Beschrijving
RES 100K OHM 0.1% 1/3W RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
100 kOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Through-hole weerstanden Radial Dikkefilm
Temperatuurcoëfficiënt
±5ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,750" L x 0,075" B (19,05mm x 1,91mm)
Weerstand
Hoogte - geplaatst (max.)
0,395" (10,04mm)