USF370-10.0M-0.01%-5PPM
Productnummer DigiKey
683-USF370-10.0M-0.01%-5PPM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
USF370-10.0M-0.01%-5PPM
Beschrijving
RES 10M OHM 0.01% 3/4W RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 MOhms ±0,01% 0,75W, 3/4W Through-hole weerstanden Radial Dikkefilm
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±5ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,500" L x 0,075" B (38,10mm x 1,91mm)
Weerstand
Hoogte - geplaatst (max.)
0,520" (13,21mm)