CS702515Z
Productnummer DigiKey
317-1497-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CS702515Z
Beschrijving
THERMOSTAT 25DEG C SPST-NO CYL
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Thermostaat 77°F (25°C) SPST-NO Cilinder met montageflens Snelkoppeling
Categorie
Nominale stroom - AC
10A (250V), 15A (125V)
Fabrikant
Cantherm
Nominale stroom - DC
10A (24V), 15A (12V)
Serie
Tolerantie
±9°F (±5°C)
Verpakking
Bulk
Schakelcycli
100K
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Snelkoppeling
Circuit
SPST-NO
Type montage
Chassismontage
Schakeltemperatuur
77°F (25°C)