CS712025Y
Productnummer DigiKey
317-1547-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CS712025Y
Beschrijving
THERMOSTAT 120DEG C SPST-NC CYL
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Thermostaat 248°F (120°C) SPST-NC Cilinder met montageflens Snelkoppeling
Categorie
Nominale stroom - AC
10A (250V), 15A (125V)
Fabrikant
Cantherm
Nominale stroom - DC
10A (24V), 15A (12V)
Serie
Tolerantie
±9°F (±5°C)
Verpakking
Bulk
Schakelcycli
100K
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Snelkoppeling
Circuit
SPST-NC
Type montage
Chassismontage
Schakeltemperatuur
248°F (120°C)