CHP5R5L106R-TW
Productnummer DigiKey
4688-CHP5R5L106R-TW-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CHP5R5L106R-TW
Beschrijving
5.5V 10F 25*12.5*28 T/DA EDLC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 F (EDLC) supercondensators 5.5 V Radiaal, blik 96mOhm @ 1kHz 2000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 70°C
Fabrikant
CDA (Zhifengwei Technology)
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Box
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,688" (17,50mm)
Capaciteit
10 F
Grootte / afmetingen
0,984" L x 0,492" B (25,00mm x 12,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,161" (29,50mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
96mOhm @ 1kHz