CHZ-2R5106R-TW
Productnummer DigiKey
4688-CHZ-2R5106R-TW-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CHZ-2R5106R-TW
Beschrijving
2.5V 10F 10*30 EDLC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 45mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
CDA (Zhifengwei Technology)
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Zak
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
10 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,240" (31,50mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
45mOhm @ 1kHz